Announcement
Registration
PPC
Technical Data
Participants
Schedule
Starting Orders/Results

Archive
New Spring Star 2015
New Winter Star 2016
New Spring Star 2016
New Autumn Star 2016
New Spring Star 2017
New Autumn Star 2017
New Winter Star 2017
New Spring Star 2018
New Autumn Star 2018
New Winter Star 2019
New Spring Star 2019
New Autumn Star 2019
New Star 2020

Our competitions

Schedule

2.oktoober Järg arv warm-up
9:30 Ice Dance Advance Novice Pattern Dance 1 2 3 min
9:45 Ice Dance Junior Rhytm Dance; ID Senior Rhytm Dance 2 5 min
10:00 Intermediate Novice Solo Free Dance 2 3 min
10:10 Ice Dance Advance Novice Pattern Dance 2 2 3 min
10:25 Artistic Skating 2015/2016; Pre-Young 13/14; 6+3 4 min
11:05 Pre-Young 11/12 girls;Pre-Young 09/10; Pre-Young 07/08 girls 5+3+1 4 min
11:45 Ice Resurfacing
11:55 Novice B girls 2 5 min
12:10 Springs B girls 7 4 min
12:50 Cubs B girls 1-8 8 4 min
13:30 Cubs B girls 9-17 9 4 min
14:15 Ice Resurfacing
14:25 Junior A Ladies short program + Senior lady short pr. 4+1 6 min
14:55 Basic Novice boys free sk. ;Adv. Novice boys s. pr. 3+2 4 min
15:30 Advanced Novice girls short program 1-7 7 4 min
16:05 Advanced Novice girls short program 8-14 7 4 min

3. oktoober Järg arv warm-up
9:00 Beginner A girls 15/16; 13/14; 11/12 3 4 min
9:15 Ice Dance Advance Novice Free Dance 2 3 min
9:25 Ice Dance Junior Free Dance; ID Senior Free Dance 2 5 min
9:45 Pre-Chicks B girls; Pre-Chicks C girls; Chiks B boy, Chicks B girls 1-2. 2+3+1+2 4 min
10:20 Chicks B girls 3-11 9 4 min
11:00 Pre-Chicks A girl, Chicks A boy, Chicks A girls, 1+1 + 3 4 min
11:30 Ice Resurfacing
11:45 Cubs A boy, Cubs A girls 1-4; 5 4 min
12:15 Cubs A girls 5-10 6 4 min
12:50 Cubs A girls 11-17 7 4 min
13:25 Basic Novice girls free sk. 1-6 6 4 min
13:55 Ice Resurfacing
14:10 Basic Novice girls 7-12 6 4 min
14:45 Basic Novice girls 13-19 7 4 min
15:20 Adv. Novice boys free pr.; Intermediate Novice girls free pr.; 2 +4 5 min
15:55 Ice Resurfacing
16:10 Advanced Novice girls free pr. 1-7 7 5 min
16:50 Advanced Novice girls free pr. 8-14 7 5 min
17:35 Junior A Ladies free pr. 3 6 min

 

NB! Timetable is subject to changes +/- 15 minutes

Autasustamine toimub teise korruse kohvikus orienteeruvalt 30 minutit peale vastava järgu võistluse lõppu!

 



 

 

 

 

 


      e-post: jelena@juna.ee © 2008–2017 IK “Juna”